שלום לכם ונעים להכיר !  

כולנו מכירים את המשפטים השכיחים : "כשהפרויקט הזה יסתיים אעשה קצת סדר בעסק .. אדאג לטפל ב... אשפר את ... זו תקופה לחוצה אצלי לא פנוי לטפל בעוד נושאים כרגע.." או כל גרסה אחרת של אותן המנטרות שחוזרות ונשנות אצל כל בעל עסק עצמאי.

כבעלי עסק ומנהלים בארגון, לרוב, היום יום שלכם עמוס במשימות והתחייבויות . משימה רודפת משימה, הדן ליין לוחץ, ובדרך כלל ההסתכלות על הארגון נעשית מתוך דחיפות בעין הסערה. כל רעיון לשיפור וייעול נתקל בחומת ה "שוטף" במשימות היומיומיות שאתם מרגישים שהן "שואבות" מכם את מרב המשאבים.

 

האתגר הגדול של בעלי עסקים ומנהלים בארגונים הוא לקבל פרספקטיבה אחרת לראות את הדברים באופן אובייקטיבי ללא מעורבות רגשית המאפשרת גיבוש פתרונות בהירים ויצירתיים, מה שלא תמיד נוחל הצלחה! 

בואו נדמיין ילד המצטרף לסיטואציה בה אנשים מבוגרים מחפשים פתרון לבעיה כלשהי.

אותו ילד בראייה פשוטה ובבהירות מחשבתית יכול להצביע מיד על פתרון, שהעוסקים בבעיה זמן רב לא הבחינו בו כלל. 

נקודת מבט חיצונית מיומנת ומקצועית מאירה, מבהירה ובעיקר מאפשרת עוד זווית הסתכלות אובייקטיבית ברגעים חשובים, יכולה לעזור לכם לקבל את ההחלטות המתאימות תוך הובלה של שינויים פנים ארגוניים וחיצוניים העומדים מול הלקוחות והשותפים העסקיים שלכם. 

נעים להכיר ! שמי, אבי הראל

מנטור ויועץ עסקי, המלווה מנהלים בארגונים ובעלי עסקים בקשב רב וברגישות בריאה, במטרה לעזור ולכוון אנשי מפתח בסביבת עבודה עסקית המובילה לתוצאות עסקיות יוצאות דופן בתחומי השיווק, המכירות, הניהול והתנהלות הארגון.

אני אוטודידקט כל חיי, חוקר, לומד ומתפתח בעקביות, מעבה את עולם התוכן והידע שלי בפרטים מתחומי עניין שונים ומרתקים ואלו הן רק חלק מהסיבות שהאימון שלי מקבל מהות ומשמעות מרתקת - מעבר לכלים "היבשים" והשגורים. 

הדלק המניע אותי  הוא הרצון לראות אנשים עוברים תהליכים המובילים אותם מנקודה A לנקודה B תוך כדי יעילות, והיכולת לגלות בעצמם דרכים נוספות לבצע פעולות ומשימות, המובילות לשינויי זווית ההסתכלות תוך כדי תהליך מעצים ובונה. 

לכן תמיד אבחר לעבוד עם אנשים הרוצים בתהליכי השינוי, תוך הקפדה על חיבור בינאישי מעצים.

 

השילוב המדויק והנכון מבחינתי ניזון מהניסיון שצברתי כמאמן ומנטור עסקי והן כבעל עסק עצמאי, הוכיח לי שוב ושוב שעבודה מנטלית, תכנית עבודה סדורה וסבלנות הוא השילוב המנצח !

לכן בתהליך הליווי והאימון אני משלב בין כלים מנטליים לבין כלים מעשיים. בתפיסתי איני מאמין בדרך, סכמה מובנית או פתרון אחד גנרי לכולם - לכל אדם- בעל עסק - מנהל - הדרך הייחודית המותאמת רק

לו בלבד.

כלים מנטליים נחוצים כדי למנוע את הספקות, האמונות המגבילות וההרגלים הישנים, העלולים לחבל בתהליך, כדי לעזור לכם לממש את החזון, המטרות והיעדים שהצבתם עבורכם ועבור בית העסק / ו או המחלקה שלכם. 

עבודה מנטלית, היא כמובן רק צד אחד של המטבע. 

כלים פרקטיים/ מעשיים: תכנית עבודה מעשית, מותאמת במיוחד לאתגרים, הצרכים והחזקות של הארגון. תכנית שפורטת את אבני הדרך להצלחת העסק, שלב אחר שלב, כדי שאתם תצליחו להוציא אל הפועל את הרעיונות והחלומות העסקיים שלכם.

אז איך זה עובד? התהליך

אבחון: ראשית יש לחקור.

בתחילת התהליך נאבחן ונכיר לעומק הנדרש את העסק, האנשים, האתגרים והצרכים השונים שלו,  

נגבש/ נהדק את החזון, ונגדיר את המטרות והיעדים לאימון בהתאם.

תופתעו לגלות היבטים וכיוונים חדשים כבר בחלק הזה - דרך השאלות שאציג בפניכם 

(ולמעשה האימון מתחיל כאן.) 

בניית תכנית עבודה: לאחר תחקיר והיכרות בנינו, אני בונה תכנית עבודה מפורטת ומעשית, שתוביל אתכם שלב אחר שלב, להשגת המטרות והיעדים שהגדרנו.

התכנית נבנית בהתאמה לסביבה העסקית שלך/ם. ובה אני מפשט את הדברים לצעדים ברורים ופשוטים להבנה וביצוע. (כי מה שלא פשוט- פשוט לא קורה) 

אסטרטגיה שיווקית הלכה למעשה: אנו נבנה אסטרטגיה שתמפה את קהל היעד המתאים, בהתאם  למאפיינים ולצרכים שלו. נגדיר את אמצעי השיווק האידאליים, שישיגו עבורך/ם תוצאות מרביות,  ויימשכו אל העסק/ המוצר/ השירות יותר קהל לקוחות. נמצא ו/ או נדייק את נקודות הבידול שלכם מול המתחרים, כדי שללקוחות תהיה סיבה מספיק טובה, לרכוש דווקא מכם.
דרך אגב - לפני שרצים להוצאות מיותרות נבדוק קודם איך ניתן להוציא את המיטב מהפלטפורמות הקיימות וכך גם בשאר התחומים. 

תהליך מכירה: נבנה מתודת מכירה- כזו שלא תשאיר מקום לטעויות קריטיות : כיצד לנהל שיחת מכירה, איך להציג את הערך של המוצר או השירות שלך, כיצד להתמודד עם התנגדויות והתלבטויות של לקוחות פוטנציאליים, לצד אלמנטים חשובים נוספים, שיחד יובילו לעלייה משמעותית באחוזי סגירת העסקאות  שלכם. 

ניהול והתנהלות העסק: נבין איך לגרום לעובדים/ לצוות שלך להרגיש שייכים וכיצד תרתמו אותם להשגת המטרות והיעדים. נעבוד על ניהול נכון של אנשים, כיצד להתנהל נכון ויעיל בעסק הן כלפי פנים ארגוני והן כלפי חוץ עם ומול שותפים עסקיים ע"מ לייצר שיתופי פעולה מוצלחים.

בנימה אישית : ליווי עסקי הוא תהליך שדורש החלטה, עשייה, מחויבות, התמדה ונחישות

אין טריקים ואין קיצורי דרך, יש דרך לעשות - והיא מעניינת ומתגמלת.

אני מזמין אותך להתחיל משיחת טלפון. 

אבי הראל 

זה הזמן

אשמח להכיר. 

קפה עוד לא הרג אף אחד, עד כמה שידוע לי

אבל, יכול לשנות הרבה. 

 כל הזכויות שמורות ל HAREL Mentoring & Marketing